WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE

25.02.2024

   

   „To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie!”  II Niedziela Wielkiego Postu                                         

1.Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.     

               2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy do wspólnej modlitwy brewiarzowej o godz. 6.00.

             3. W poniedziałek spotkanie uczestników kwietniowej pielgrzymki, po Mszy Św. wieczornej, w salce legionowej.

            4. We wtorek spotkanie rodziców i dzieci wczesno komunijnych o godz. 16.30 w salce przy kancelarii.

             5. W środę przypada kolejna rocznica urodzin ks. bpa Marka Szkudły, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

             6. W czwartek nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci z możliwością przyjęcia Komunii Św. o godz. 16.30. Od 16.00 okazja do spowiedzi. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych o godz. 18.45 w kaplicy Św. Rodziny.

            7. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca marca.

             8. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 połączymy z nabożeństwem do NSPJ.

             9. W  sobotę Msza św. w intencji członków Żywego Różańca i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 7.00. Odwiedziny chorych od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłosić w zakrystii lub kancelarii.                                                  

               10. Dziękujemy za kolektę na potrzeby parafii, a przed kościołem będzie zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes. Za tydzień kolektą będzie na potrzeby archidiecezji.

11. Dziękujemy mieszkańcom ul. Wrzosowej 20 do 26 za  sprzątanie kościoła i złożone ofiary.  Do sprzątania kościoła  zapraszamy  mieszkańców ul. Wrzosowej 28 do 32.    

  

    

      

     

        

           

     

   

          

Scroll to Top