WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE

11.02.2024

„Chcę, bądź oczyszczony.”  VI Niedziela Zwykła                                   

               Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ramach czterdziestogodzinnego nabożeństwa dzisiaj od Mszy Św. o godz. 12.00 do Mszy Św. o godz. 18.00 oraz w poniedziałek i wtorek od Mszy Św. porannej do wieczornej. Od dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu, zachęcamy do abstynencji i danie świadectwa poprzez wpis do parafialnej Księgi Trzeźwościowej.

               We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie członków Żywego Różańca w salce legionowej.

               W Środę Popielcową wraz z całym Kościołem rozpoczynamy okres wielkopostnej pokuty. Jest to dzień postu i wstrzemięźliwości. Msze Św. będą o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.

               W czwartek spowiedź dzieci o godz. 16.00 i Droga Krzyżowa dla dzieci z możliwością przyjęcia Komunii Św. o godz. 16.30. Po Mszy Św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

               W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00. Uwielbienie Miłosierdzia Bożego o godz. 19.00 i Msza Św. o godz. 20.00.

               W dniach od 22.04 do 28.04, planowana jest pielgrzymka parafialna przez Jasną Górę, Niepokalanów, Gietrzwałd, Sokółkę, Kodeń, Święty Krzyż i Łagiewniki. Wydarzeniem centralnym będzie przekazanie dla naszej parafii relikwii Apostoła Miłosierdzia – błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy do 15 lutego w zakrystii i kancelarii.

               Dziękujemy za kolektę przeznaczona na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta będzie jałmużną postną.

               Dziękujemy mieszkańcom ul. Wrzosowej 2, 4, 6 i 8 za  sprzątanie kościoła i złożone ofiary.  Do sprzątania kościoła  zapraszamy  mieszkańców ul. Wrzosowej 10 do 18.

    

  

    

      

     

        

           

     

   

          

Scroll to Top