Parafia  Miłosierdzia  Bożego  w  Jastrzębiu - Zdroju
20 października Wiadomości duszpasterskie

WIADOMOŚCI   DUSZPASTERSKIE

        20 października 2019r.                

?Jezus zachęca nas, aby się modlić i nie ustawać.

XXIX  Niedziela Zwykła

                                      

1.    Zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe - codziennie o godz.17.30.W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o misjach i misjonarzach, w związku z rozpoczętym Tygodniem Misyjnym.

2.    Od poniedziałku do piątku kancelaria parafialna czynna jest od 16.30 do 17.30 i przyjmujemy rezerwację intencji mszalnych na przyszły rok.

3.    We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II.

4.    W czwartek spowiedź młodzieży z klas VIII  o godz. 17.30 i Msza św. szkolna o godz. 18.00. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania bezpośrednio po Mszy św. w kościele.

5.    W sobotę nauka przed chrztem św. o godz. 17.00 w salce nr 3.

6.    Dziękujemy za kolektę na potrzeby misyjne Kościoła. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na zapłacenie rachunków związanych z dostosowaniem obiektów parafii do wymogów przeciwpożarowych.

Sprzątanie kościoła;

             Dziękujemy mieszkańcom ul. Katowickiej 10 za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Katowickiej 12

              Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, a szczególnie Gościa Niedzielnego.

              Od Uroczystości Wszystkich Świętych aż do 8 listopada będziemy sprawowali nabożeństwa za zmarłych zalecanych. 1 listopada nabożeństwo na cmentarzu komunalnym odbędzie się o godz. 14.30, a w następnych dniach w parafii o godz. 17.30.


2019-10-19 17:09:26

powrót