Parafia  Miłosierdzia  Bożego  w  Jastrzębiu - Zdroju
Wiadomości duszpasterskie 23 czerwca 2019.r

23.06.2019 " Za kogo Mnie uważacie ? " XII Niedziela Zwykła    1.    Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w przygotowanie ołtarzy i uczestnictwo w Uroczystości Bożego Ciała.

2.    Zapraszamy na Nabożeństwa Eucharystyczne z procesją teoforyczną, dziś o godz. 17.30, a od poniedziałku do czwartku po Mszach św. wieczornych.

3.    W poniedziałek obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4.    W środę swoje urodziny obchodzi ks. Dariusz Kuwaczka i serdecznie zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta o godz. 18.00.

5.    W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, jest to światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów, nabożeństwo do NSPJ odprawimy po Mszy św. wieczornej.

6.    W sobotę przeżywamy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu kolekta jest przeznaczona na Stolicę Apostolską ? Świętopietrze. Nauka przed Chrztem św. o godz. 16.00 w salce nr 3.

7.    Dziękujemy za kolektę  na potrzeby parafii, a przed  kościołem będzie zbiórka przeprowadzona przez członków Żywego Różańca na potrzeby polskich misjonarzy. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona również na potrzeby parafii.

Sprzątanie kościoła;

  Dziękujemy mieszkańcom ul. Katowickiej 5 za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Katowickiej 7

     Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, a szczególnie Gościa Niedzielnego.


2019-06-22 12:45:40

powrót